XI Niedziela Zwykła, 2017-06-18

Ogłoszenia

1.    W tym tygodniu, w piątek, 23 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Podczas Eucharystii o godz. 17 i 17.30 będziemy gorąco prosić, aby Pan Jezus uczynił serca nasze według Serca swego. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post od potraw mięsnych.

2.    W ten sam dzień, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

3.    W piątek, 23 czerwca, swoje święto będzie przeżywał 6 Samodzielny Oddział Geograficzny. Na Mszę św. zapraszam o godz. 9.30.

4.    Również w piątek, 23 czerwca, będziemy w naszej świątyni obchodzili 95 rocznicę powstania Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej. Na uroczystą Mszę św. zapraszam o godz. 13.00.

5.    W sobotę, 24 czerwca, przypada kolejna uroczystość – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi. Msz św. z tej uroczystości zostanie odprawiona o godz. 17.00. Ze względu na Mszę ślubną o godz. 17.30 w tym dniu nie będzie nabożeństwa czerwcowego.
 
6.    W najbliższą środę i w piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.