IV Niedziela Adwentu, 2017-12-24

Ogłoszenia

1.    Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Maryja uczy nas, jak przyjmować Boga ochotnym sercem: „oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego”.

2.    W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko do godz. 12.00 będzie sprawowana Msza Święta w adwentowym fiolecie i będzie można przystąpić do sakramentu pojednania. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Na Pasterkę zapraszamy o godz. 24.00.

3.    Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

4.    Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia, i we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje świąteczny porządek Mszy Świętych.

5.     W środę, 27 grudnia, kancelaria parafialna będzie nieczynna. Nie będzie też w tym dniu nabożeństwa do MB Nieustającej Pomocy.

6.    Program wizyt duszpasterskich w rodzinach wojskowych znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.