V Niedziela Wielkiego Postu, 2018-03-18

Ogłoszenia

1.    Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Msze św. są odprawiane o godz. 17 i 17.30.

2.    W najbliższy piątek o godz. 17.00, pod przewodnictwem ordynariusza diecezji toruńskiej ks. bpa Wiesława Śmigla, z naszej garnizonowej świątyni wyruszymy w Drogę Krzyżową ulicami miasta Torunia, która dotrze do katedry.

3.    Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy.

4.    W następną niedzielę Wolontariusze Projektu Zambia będą po Mszach św. przeprowadzali kwestę na rzecz sierocińca oraz farmy w zambijskiej wiosce Kasisi.

5.    Jutro zaczynamy przygotowywanie dekoracji Grobu Pańskiego. Zwracamy się z prośbą o pomoc w udekorowaniu kwiatami. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie.

6.    W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 16.15, a gorzkie żale w niedzielę po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00.

7.    Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych będzie miało miejsce w następną niedzielę, 25 marca, po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00