Niedziela Bożego Miłosierdzia, 2018-04-08

Ogłoszenia

1.    Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj i przez cały tydzień otaczamy szczególną modlitwą tych, którzy na co dzień zajmują się działalnością charytatywną. Wspieramy dzieła Caritas. Dziękujemy za zebrane dzisiaj ofiary, które zostaną przekazane dla Caritas OP.

2.    W dniu dzisiejszym członkowie zespołu charytatywnego Caritas zbierają po Mszach św. do puszek ofiary przeznaczone na obiady dla dzieci ze SP nr 2. Bóg zapłać za wsparcie i ofiary.

3.    Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. są odprawiane o godz. 17.00 i 17.30.

4.    Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną.

5.    Spotkanie dzieci pierwszo komunijnych będzie miało miejsce w następną niedzielę po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00.

6.    W następną niedzielę w naszej świątyni będziemy gościli zespół muzyczny z Ukrainy „Głosy aniołów”, który w ramach akcji „Lud polski pomaga ukraińskim sierotom” daje koncerty skierowane na pomoc dzieciom, które mieszkają w domach dziecka Tarnopolskiego obwodu. Po Mszach św. będzie można wysłuchać krótkiego koncertu, w programie którego są pieśni religijne i muzyczne utwory światowej klasyki. Przy wyjściu ze świątyni można będzie nabyć płyty z utworami w wykonaniu tegoż zespołu a pieniądze te będą wsparciem tej akcji.