Niedziela Trójcy Świętej, 2018-05-27

Ogłoszenia

1.    W najbliższy czwartek będziemy przeżywali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w naszym kościele są odprawiane o godz. 9.00, 12.00 i 17.00. Procesja ulicami miasta rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 w toruńskiej katedrze i zakończy się na Rynku Nowomiejskim. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym publicznym wyznaniu naszej wiary. Przypominamy, że jest to uroczystość, w którą katolicy są zobowiązani do uczestnictwa we Mszy św.

2.    Do czwartku zapraszam na nabożeństwa majowe a od piątku na nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00 i w tygodniu po Mszach św. odprawianych o godz. 17.30.

3.    W najbliższy piątek 01 czerwca będziemy przeżywali pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu zapraszam po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00 na nabożeństwo pierwszo - piątkowe połączone z nabożeństwem czerwcowym.

4.    W następną niedzielę po Mszach św. członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza będą zbierali do puszek ofiary przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

5.    W związku z wejściem w życie RODO ulegają zmianie zasady wydawania w kancelarii parafialnej świadectwa chrztu, ślubu i innych zaświadczeń. RODO nie wpływa na wygłaszanie zapowiedzi przedślubnych oraz ogłaszanie intencji mszalnych.

6.    Przypominam, że uległ zmianie termin pracy biura parafialnego. Biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 18.00 do 18.30. W piątki, soboty, niedziele i uroczystości wypadające w tygodniu biuro jest nieczynne.

7.    W dniu dzisiejszym w naszej świątyni gości młodzież z projektu Kirgistan. Przed błogosławieństwem powiedzą kilka słów o tym projekcie a po Mszy św. będą do puszek zbierali ofiary na wsparcie tego projektu.