VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2022-02-20

  1. Wielokrotnie w Ewangelii widzimy Jezusa, który przejawia czysto ludzkie emocje i zachowania, pochyla się nad każdym człowiekiem, z wielką miłością lituje się nad ludźmi. Taki również jest Bóg: pochyla się nad każdą ludzką biedą, doskonale rozumie naszą sytuację. Każda Eucharystia jest dziękczynieniem za to, że Bóg jest wśród swego ludu. Zapraszamy zatem, zawsze i wszystkich, na Eucharystię i spotkanie z Bogiem do naszego Kościoła Garnizonowego.
  2. W najbliższą środę – 23 lutego o godz. 9:00 – będzie miała miejsce, uroczysta Msza Święta, rozpoczynająca Ogólnopolskie Święto Samodzielnych Wojskowych Oddziałów Geograficznych, które w tym roku obchodzimy w Garnizonie Toruń. Wszystkich sympatyków Kościoła Garnizonowego oraz munduru żołnierza polskiego, zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy.
  3. Za tydzień w niedzielę – 27 lutego po Mszy Świętej o godz. 12:00 – zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku mają przystąpić w naszej parafii do I Komunii Świętej. Na spotkanie zapraszamy wyłącznie samych rodziców. Obecność obowiązkowa.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej – Hetmanki Żołnierza Polskiego – na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli, oraz dobrego tygodnia.