Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. To nie jest czas wolny od przykazań Bożych i kościelnych. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu. Temu właśnie służy każda niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego realnego spotkania z Panem Jezusem, tak łatwo zasłaniając się wakacjami.
W dniach od 19 do 26 lipca 2026 będzie obchodzony 27. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświecenia pojazdów odbędzie się za tydzień po każdej Mszy św.
W środę /22 lipca/, zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godzinie 17.00.
Parafianom i gościom, oraz sympatykom Kościoła Garnizonowego, życzymy błogosławieństwa Bożego za wstawiennictwem św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki naszej świątyni garnizonowej. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.