IV Niedziela Wielkiego Postu, 2019-03-31

Ogłoszenia

1.    W dniu dzisiejszym rozpoczynamy w naszej świątyni trzydniowe rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Wojciech Skolmowski kanclerz kurii diecezji toruńskiej. Nauki rekolekcyjne są głoszone dzisiaj podczas każdej mszy św., jutro podczas mszy św. odprawianych o godz. 9.00 i 17.00 z błogosławieństwem chorych oraz we wtorek również o godz. 9.00 i 17.00 z błogosławieństwem małżeństw. Spowiedź będzie miała miejsce 20 minut przed mszami świętymi. Ofiary składane na tacę podczas mszy rekolekcyjnych w poniedziałek i we wtorek będą naszym podziękowaniem dla księdza rekolekcjonisty.

2.    Na prośbę Dziekana Korpusu Szeregowych Biskup Polowy wyraził zgodę na przeprowadzenie w dniu 31 marca br. zbiórki do puszek na pomoc żołnierzowi z 2 Ośrodka Radiotelegraficznego w Przasnyszu choremu na Stwardnienie Zanikowe Boczne. W dniu dzisiejszym żołnierze wolontariusze z toruńskiego CSAiU po mszach św. odprawianych o godz. 9.00; 10.30 i 12.00 zbierają do puszek ofiary na tę pomoc.

3.    W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wotywna zostanie odprawiona o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo do NSPJ.