XXVI Niedziela Zwykła; 2019-09-29

Ogłoszenia

1.    We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik – czas modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam na codzienne nabożeństwa różańcowe po mszach św. odprawianych w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę po mszy odprawianej o godz. 17.00.

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17.00 w piątek zostanie odprawiona msza wotywna z nabożeństwem pierwszo piątkowym.

3.    W następną niedzielę podczas Mszy św. odprawianej o godz. 17.00 będzie miało miejsce poświęcenie i wręczenie dzieciom pierwszo komunijnym różańców.

4.    Przed obrazem Jezusa Miłosiernego wyłożone są już karty wypominkowe, na których możemy wpisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych i składać je do specjalnie przygotowanej skrzyni. Za polecanych zmarłych będziemy modlili się w niedziele listopada ok. 10 -15 minut przed mszami św. Proszę czytelnie wypisać imiona i nazwiska polecanych zmarłych oraz godzinę mszy św. niedzielnej, przed którą mają być wspominani.

5.    W dniu dzisiejszym po mszy św. odprawianej o godz. 12.00 będzie miało miejsce spotkanie rodziców i dzieci z rodzin wojskowych i pracowników wojska chętnych do przyjęcia w naszej garnizonowej świątyni sakramentu pierwszej komunii świętej w roku 2020.