III Niedziela Zwykła; 2021-01-24

Ogłoszenia

1.    Jutro przypada święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii. Dzięki temu stał się apostołem narodów.

2.    Dzień dzisiejszy jest  „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach zbierane są datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Przy wyjściu ze świątyni można wesprzeć ten cel składając ofiarę do specjalnie oznakowanej okrągłej puszki. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.    Przypominamy, że od lutego w dni powszednie przez cały rok będzie odprawiana tylko jedna msza św. o godz. 17.00. Jeżeli ktoś miał zamówioną w lutym mszę św. na godz. 17.30 zostanie ona odprawiona o zarezerwowanej godzinie. Jeżeli ktoś rezerwował intencję mszalną na godz. 17.30 w marcu i kolejnych miesiącach proszę o podejście do kancelarii w ciągu tygodnia lub w niedzielę po mszy św. do zakrystii. Nie ulegają zmianie godziny mszy św. niedzielnych.

4.    Kancelaria parafialna od lutego będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 17.20 do 18.00.