IV Niedziela Zwykła; 2021-01-31

Ogłoszenia

1.    We wtorek, 02 lutego, będziemy przeżywali święto Ofiarowania Pańskiego zwane Matki Bożej Gromnicznej. Podczas mszy św. odprawianej o godz. 17.00 zostaną pobłogosławione świece. W tym dniu obchodzimy w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego i ofiary składane na tacę będą wsparciem dla zgromadzeń zakonnych. W tym dniu zostaną również pobłogosławione i wręczone dzieciom I komunijnym modlitewniki. Po mszy św. będzie miało miejsce krótkie spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.

2.    W piątek, 5 lutego, będziemy przeżywali pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17.00. zostanie odprawiona msza św. wotywna z nabożeństwem do NSPJ.

3.    Przypominamy, że od 01 lutego w dni powszednie przez cały rok będzie odprawiana tylko jedna msza św. o godz. 17.00. W tym tygodniu msze św. o godz. 17.30 będą odprawione tylko w piątek i w sobotę.

4.    W najbliższym tygodniu, od 1 do 4 lutego, kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu nieprzewidzianych okoliczności. W sprawach pilnych i intencji mszalnych proszę zgłosić się do zakrystii 15 minut przed mszą św. lub bezpośrednio po mszy św.