II Niedziela Wielkiego Postu, 2018-02-25

Ogłoszenia

1.    W dzisiejszą niedziela nazywaną Ad Gentes naszymi modlitwami obejmujemy tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Oni często na wzór Chrystusa cierpią prześladowania i płacą najwyższą cenę z własnego życia dla odkupienia innych braci. Ofiarami do puszek przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć misjonarzy i wszelkie dzieła misyjne. Niech to będzie wyraz naszej solidarności i wymierny udział w misji ewangelizacyjnej Kościoła.

2.    W piątki Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które jest odprawiane o godz. 16.15. a w niedziele po Mszy św. odprawianej o godz. 17.00 na Gorzkie Żale.

3.    Przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej jest ustawiony kosz wielkopostny, do którego można przynosić produkty, z których członkowie parafialnego zespołu charytatywnego Caritas przygotują paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za ten dar Waszego serca.

4.    W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. odprawianej w piątek o godz. 17.00 będziemy przeżywali nabożeństwo pierwszo piątkowe.

5.    Spotkanie rodziców i dzieci pierwszo komunijnych będzie miało miejsce w najbliższy piątek bezpośrednio po mszy św. odprawianej o godz. 17.30.