Świętej Rodziny, 2018-12-30

Ogłoszenia

1.    Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.30, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.  

2.    We wtorek, 01 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. są odprawiane jak w każdą niedzielę. Rozpocznijmy Nowy Rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 17.30.

4.    Wydział Teologiczny UMK zaprasza na wspólne kolędowanie wraz z zespołem "Claritas" i "Portamus Gaudium" w piątek, 4 stycznia, o godz. 18:00 do Centrum Dialogu św. Jana Pawła II przy placu Frelichowskiego (obok Seminarium). Wstęp wolny.

5.    Przypominamy, że w styczniu w dni powszednie jest odprawiana tylko jedna msza św. o godz. 17.30.

6.    Od 07 stycznia rozpoczniemy wizyty duszpasterskie. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie parafii.

7.    W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy i kadzidła podczas wszystkich mszy świętych.

8.    Na koncert kolęd w wykonaniu młodzieży z Chin zapraszamy do naszej garnizonowej świątyni w następną niedzielę, 06 stycznia, o godz. 10.00.